To tytuł międzynarodowej konferencji, podczas której zaprezentowane zostaną wyniki badań wchodzącej w dorosłe życie młodzieży z 25 państw reprezentujących wszystkie kontynenty. Przeprowadzone one zostały przez przedstawicieli krajowych organizacji YMCA we współpracy z dwojgiem socjologów z UW w ramach projektu „One Million Voices 2”.

Moderowane dyskusje grupowe dotyczyły pięciu obszarów tematycznych: pracy zawodowej, środowiska naturalnego, zdrowia, wartości duchowych oraz zaangażowania społecznego.

Podczas organizowanej przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW (we współpracy z World YMCA) konferencji szczególna uwaga zostanie poświęcona omówieniu i porównaniu wyników badań młodzieży z Polski, Białorusi, Rosji i Ukrainy.

W wydarzeniu udział wezmą m.in.: Sekretarz Generalny World YMCA rev. Johan Vilhelm Eltvik oraz prorektor UW ds. rozwoju prof. Anna Giza-Poleszczuk.

Konferencja odbędzie się 4 grudnia w godz. 11.00-15.15 (recepcja czynna od godz. 10.30) w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66, sala im. B. Lindego – nr 316). Językiem obrad będzie angielski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji na stronie internetowej www.omv2.pl. Kontakt z organizatorami: omv2@isns.uw.edu.pl.

Szczegółowe informacje>>

Program konferencji w języku polskim (pdf)

Program konferencji w języku angielskim (pdf)