Instytut Aktywności Społecznej, Zakład Systemów Politycznych UW oraz Koło Naukowe Administracji Publicznej UW organizuje konferencję naukową „Wybory prezydenckie: instytucje, kandydaci, wyborcy”.

Spotkania odbędą się 19 maja w godz. 12-16 w s. 200 budynku Zarządu Samorządu Studentów UW (Krakowskie Przedmieście 24).

Gośćmi dyskusji będą:
– dr hab. Ewa Marciniak, zastępca dyrektora Instytutu Nauk Politycznych UW ds. dydaktycznych, WDiNP UW,
– dr hab. Tomasz Słomka, WDiNP UW, członek Rady Naukowej Instytutu Aktywności Społecznej,
– dr Maciej Hartliński, Instytut Nauk Politycznych UWM,
– dr Michał Wallner, Wydział Politologii UMCS,
– doktoranci WDiNP UW.

Konferencja będzie nie tylko okazją do podsumowania minionej kampanii wyborczej. Uczestnicy zastanowią się nad znaczeniem wyborów prezydenckich w Polsce, zaczynając od rozwiązań instytucjonalnych, a kończąc na motywacjach wyborczych wyborców.

Więcej informacji znajduje się na profilu portalu społecznościowego.