To konferencja naukowa pod tytułem „Wybory samorządowe 2014: dylematy prawne i polityczne”. Wprowadzenie do dyskusji podsumowujące ostatnie wybory wygłosi Prezes IAS Rafał Więckiewicz (WDiNP UW). Dyskusję będzie moderował dr hab. Tomasz Słomka (WDiNP UW).  Wśród zaproszonych gości są m.in. prof. Tomasz Nałęcz (KPRP), doc. dr Ryszard Piotrowski (WPiA UW) i dr Anna Materska-Sosnowska (WDiNP UW).

Seminarium organizują Instytut Aktywności Społecznej (IAS), Zakład Systemów Politycznych INP UW i Koło Naukowe Administracji Publicznej (KNAP).

Konferencja odbędzie się 16 grudnia w godzinach 12:15-15:00 na Uniwersytecie Warszawskim, przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 (Mały Dziedziniec, budynek Samorządu Studentów UW, s. 200).

Zgłoszenia proszę wysyłać do 15 grudnia na adres: lista@ias.org.pl