„Wspólnie o Ukrainie – Nie może być zjednoczonej Europy bez wolnej Ukrainy” to tytuł wydarzenia, które otwiera cykl spotkań akademickich „Wspólnie o polityce na temat Ukrainy”.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Młodzi o Polityce. Wezmą w nim udział eksperci z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych: prof. Roman Kuźniar, dr hab. Iryna Pavlenko oraz dr hab. Maciej Raś.

Uczestnicy spotkania będą rozmawiać m.in. o znaczeniu niezależnej Ukrainy dla bezpieczeństwa Polski, Europy i świata.

Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 18.30 w Auli im. Jana Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia oraz stronie WNPiSM UW na Facebooku >>

Transmisja spotkania dostępna będzie na profilu WNPiSM UW na YouTube >>