Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW jest partnerem organizowanego przez stołeczne wydanie „Gazety Wyborczej” pierwszego Wielkiego Testu Wiedzy o Warszawie.

Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych historią stolicy i współczesnymi wydarzeniami z nią związanymi. Będzie się składał z 60 pytań zamkniętych obejmujących różne dziedziny dotyczące Warszawy: historię, architekturę, sport, kulturę etc.

Test poprowadzi Jerzy S. Majewski, varsavianista, współpracownik „Gazety Stołecznej”. Udział jest bezpłatny, ale ilość miejsc – ograniczona. Obowiązuje rejestracja udziału w wydarzeniu.

Wielki Test Wiedzy o Warszawie odbędzie się 9 grudnia w godz. 11.00-12.00 w auli Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Szczegółowe informacje>>