Klub Absolwentów UW organizuje siódmą debatę w ramach 2. edycji cyklu pt. „Widoki na przyszłość”. Udział w niej może wziąć każdy członek społeczności akademickiej UW (student, doktorant, pracownik, absolwent).

Temat najbliższego spotkania to: „W cieniu Wielkiego Brata”. Biorący udział w dyskusji będą starali się odpowiedzieć na takie pytania, jak:

• co wyznacza podział na dobra publiczne i prywatne?
  • które przestrzenie pozostały oazami prywatności?

Wśród panelistów znajdą się: Katarzyna Szymielewicz (absolwentka WPiA UW, założycielka i prezeska Fundacji Panoptykon), dr hab. Paweł Waszkiewicz (pracownik WPiA UW) i Robert Kroplewski (pełnomocnik ministra cyfryzacji ds. społeczeństwa informacyjnego, radca prawny).

Wydarzenie rozpocznie się 16 kwietnia (wtorek) o godz. 18.00 w siedzibie Wydziału Neofilologii UW (ul. Dobra 55, III p., s. 3.014).

Szczegółowe informacje>>