Nauczyciele akademiccy z UW będą mogli wziąć udział w warsztatach równościowych. Jednodniowe szkolenie jest organizowane w ramach kampanii „Równoważni”, a środki na ich realizację pochodzą z Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Osoby uczestniczące będą mogły poszerzyć wiedzę dotyczącą stereotypów i dyskryminacji, zdobyć nowe umiejętności rozpoznawania i przeciwdziałania dyskryminacji w pracy na uczelni oraz komunikowania się ze studentami i studentkami, a także przygotować plany działań antydyskryminacyjnych do wykorzystania w pracy dydaktycznej.

Szkolenie odbędzie się 6 lutego w godz. 9.00-17.00 w sali 200 w Gmachu przy Małym Dziedzińcu (kampus przy Krakowskim Przedmieściu). Na warsztaty obowiązuje rejestracja.

Szczegółowe informacje >>