Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW zaprasza na warsztat z prof. Yiannisem Gabrielem z Uniwersytetu w Bath w Wielkiej Brytanii dotyczący storytellingu w zarządzaniu.

Prof. Gabriel jest autorem książki „Return to Meaning: A Social Science that has Something to Say”,  w której krytykuje system gromadzenia i dystrybucji wiedzy akademickiej, jako nieprzystosowany do współczesnych nośników komunikacji i nieefektywny. Prof. Gabriel jest także ekspertem w dziedzinie storytellingu. Temu zagadnieniu będzie poświęcony warsztat, który odbędzie się 18 kwietnia o godz. 16.00 w sali A206 na Wydziale Zarządzania UW (ul. Szturmowa 1/3).

Dlaczego opowiadanie historii jest skutecznym narzędziem budowania społeczności?  O czym opowiadają liderzy biznesu, a o czym naukowcy?  Czy historie mogą tworzyć prawdziwą zmianę? Na te pytania można szukać odpowiedzi podczas obu spotkań.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zobacz plakat