Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW zaprasza na uroczystą inaugurację programu CÁTEDRA MÉXICO, podczas której wykład plenarny pt. „Beyond Multiculturalism: Interactive Alterity in Contemporary Mexico” wygłosi dr Roger Magazine z Universidad Iberoamericana w Meksyku.

Wydarzenie odbędzie się 19 listopada w godz. 14.00-16.00 w siedzibie Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW (ul. Oboźna 8, Sala Kolumnowa).

Wystąpienie meksykańskiego antropologa zapoczątkuje tygodniowy cykl wykładów CÁTEDRA MÉXICO 2018 pt. „A Critical Exploration of the Anthropology of Contemporary Mesoamerica: A View from the Ontological Turn”. Będą się one odbywać w dniach 20-22 listopada w gmachu Wydziału Neofilologii (ul. Dobra 55, s. 1.054).

Szczegółowe informacje>>