Biuro Karier UW dwa razy do roku organizuje Uniwersyteckie spotkania z rynkiem pracy, które nie mają formy targów pracy, a preferowaną formą udziału firm są:

• praktyczne zajęcia w formie warsztatów/prezentacji interaktywnych dla studentów i absolwentów,
  • bezpośredni kontakt z osobami zainteresowanymi praktyką/pracą w sesjach „Rekrutacja w klimacie UW”.

Podczas spotkań studenci i absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego mają możliwość:

• nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, działów rekrutacyjnych i agencji rynku pracy,
  • odbyć indywidualną konsultację z doradcą zawodowym,
  • zapoznać się z ofertami, które są dostępne w serwisie www.biurokarier.edu.pl.

Spotkania potrwają przez trzy dni – od 19 do 21 kwietnia, w tym przez dwa dni prowadzone będą sesje w ramach „Rekrutacja w klimacie UW”.

Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty i rekrutacje na stronie www.spotkania.uw.edu.pl.