30 marca o godz. 18.00 w auli prof. Jana Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych odbędzie się piąty koncert pt. „Wolne fantazje, fantazje wolności”.

„Universum Chopina” to cykl koncertów muzyki klasycznej organizowany przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW wspólnie z Instytutem Muzykologii UW oraz Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina.

Publiczność będzie miała okazję usłyszeć utwory Carla Philippa Emanuela Bacha, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Fryderyka Chopina oraz Roberta Schumanna.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja >>

Więcej informacji można znaleźć na stronie Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.