11 maja o godz. 18.00 w auli prof. Jana Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych odbędzie się ostatni koncert z cyklu „Universum Chopina” pt. „Do upadłego. Oberek/Tarantella”.

„Universum Chopina – Muzyka klasyczna na UW” to cykl koncertów muzyki klasycznej organizowany przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW wspólnie z Instytutem Muzykologii UW oraz Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina.

Publiczność będzie miała okazję usłyszeć utwory m.in. Fryderyka Chopina, Grażyny Bacewicz oraz Karola Szymanowskiego.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja >>

Więcej informacji można znaleźć na stronie Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.