W czasie spotkania odbędzie się pokaz filmu „Trzy rozmowy o życiu” w reżyserii Julii Staniszewskiej oraz rozmowa z ekspertami. Spróbują oni z różnych perspektyw opowiedzieć o świecie, który został skomplikowany za sprawą nowych technologii reprodukcyjnych i starych hierarchii wartości.

W rozmowie wezmą udział: Julia Staniszewska (reżyserka), Jagoda Latkowska (psychoterapeutka), prof. Paweł Łuków (filozof, Instytut Filozofii UW), dr Anna Witeska-Młynarczyk (antropolożka, Interdyscyplinarny Zespół Badań nad Dzieciństwem UW).

Rozmowę poprowadzi Anna Krawczak (Stowarzyszenie „Nasz Bocian”, Interdyscyplinarny Zespół Badań nad Dzieciństwem UW).

Spotkanie odbędzie się 24 listopada o godz. 18.30 w Pracowni Duży Pokój przy ul. Wareckiej 4/6 (wejście od ul. Kubusia Puchatka).