„MIND THE CHANGE. Co napędza naukę?” Pod tym hasłem 25 kwietnia odbędzie się kolejna odsłona TEDx University of Warsaw. Dwanaścioro młodych naukowczyń i naukowców odpowie na pytania: czy jesteśmy tylko i wyłącznie pod wpływem zmian? Jak nauka tłumaczy zmiany i czy to nie tylko dzięki zmianie jesteśmy w stanie się rozwijać?

Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia o godz. 16.30 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Ekspertki i eksperci UW w krótkiej, interesującej formie opowiedzą o tym, czym się zajmują. Będą podejmowali ważne tematy związane z ekologią, psychologią, mediami społecznościowymi, sztuczną inteligencją, ale także zdrowiem, fobiami czy poczuciem szczęścia.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem rektora UW prof. Alojzego Z. Nowaka.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia >>