Wydział Biologii we współpracy z Wydziałem Chemii organizuje III Akademickie Targi Pracy zatytułowane „Wykorzystaj Swoją Szansę”. Podczas targów, które odbędą się 24 marca od godz. 11.00 do 16.00 w budynku Wydziału Biologii UW (ul. Miecznikowa 1) zaplanowano spotkania z pracodawcami, którzy podzielą się doświadczeniem zawodowym i przedstawią oferty pracy, praktyk, staży, studiów doktoranckich oraz szkoleń o tematyce związanej z rozwojem kariery zawodowej.

Będzie też można skorzystać z konsultacji CV. W holu głównym na chętnych czekać będą doradcy zawodowi Biura Karier UW.

Targom towarzyszyć będzie cykl szkoleń i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów z firm oraz instytucji związanych z szeroko rozumianym obszarem nauk biologicznych i chemicznych, a także z doskonaleniem kompetencji miękkich i promocją przedsiębiorczości wśród studentów i absolwentów.

Szczegółowy program znajduje się na stronie Biura Karier WB