Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz firma Murator Expo zapraszają na 12. edycję Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA, które odbędą się w dniach 17-20 maja na Stadionie Narodowym. Targi ACADEMIA towarzyszą Warszawskim Targom Książki.

W trakcie targów poznamy laureatów Konkursu na najlepszą książkę akademicką i naukową (18 maja, godz. 16, sala Amsterdam). Wręczone zostaną: Nagroda Główna wraz z wyróżnieniami, Nagroda Rektora Politechniki Warszawskiej oraz Nagroda Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas targów swoją ofertę przez 4 dni prezentować będą Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego (stanowisko nr 41 BK). 18 maja o godz. 14 w sali Londyn A odbędzie się prezentacja książki „Korespondencja Fryderyka Chopina 1831-1839. Tom 2, część 1 i 2”.