24 listopada (czwartek) o godz. 9.30 rozpocznie się szkolenie dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego z zakresu legalizacji pobytu studentów i pracowników zagranicznych w Polsce.

Program spotkania:
  • godz. 9.30–13.00: Moduł I – Szkolenie z legalizacji pobytu studentów zagranicznych;
  • godz. 13.30–16.30: Moduł II – Szkolenie z legalizacji pobytu pracowników zagranicznych.

Szkolenie prowadzone będzie w trybie stacjonarnym w sali 1.128 budynku UW przy ul. Dobrej 55. Zajęcia prowadzone będą w języku polskim. Rejestracja trwa do 22 listopada za pośrednictwem formularza >>

Wydarzenie organizowane jest przez Welcome Point UW we współpracy z Urzędem ds. Cudzoziemców oraz Wydziałem Spraw Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Welcome Point UW >>