„Cooperation with Chinese Universities: example of Southwest University of Political Science and Law” to tytuł szkolenia dla pracowników administracyjnych i dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego, które będzie dotyczyło współpracy z chińskimi uniwersytetami.

Szkolenie poprowadzi Ju Yiya (Head of the Overseas Program Division w Southwest University of Political Science and Law). Po wcześniejszym umówieniu (od 11.30) możliwe są konsultacje indywidualne z prowadzącą.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy podać imię i nazwiskom stanowisko oraz numer kontaktowy na adres: china.law(at)wpia.uw.edu.pl.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca w godz. od 10.30 do11.30 na platformie Zoom.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu realizowanym w ramach grantu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.