Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki UW 2021 to ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Naukowe „Nanorurki” oraz Wydział Fizyki UW, skierowana do studentów i doktorantów nauk ścisłych.

 

W tym roku, z uwagi na obostrzenia, odbędzie się ona w dniach 30 sierpnia – 3 września 2021 roku w formie online na platformie Zoom.

 

Rejestracja uczestników prezentujących wyniki badań trwa do 31 maja za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/MgUizp1hmihsJY8i6.

 

Pozostali uczestnicy mogą zarejestrować się do 22 sierpnia pod adresem: https://forms.gle/Yf9UkBSQTvvjP11D9.

 

Informacje szczegółowe dostępne są na stronie internetowej: smn.fuw.edu.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/SMNFUW/.

 

Opis wydarzenia:

 

Celem Sympozjum Młodych Naukowców jest umożliwienie studentom oraz doktorantom z całej Polski zaprezentowania wyników badań w zakresie nauk fizycznych oraz pokrewnych. Dodatkowo udział w sympozjum umożliwia zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski. W ramach konferencji organizowane są panele wystąpień ustnych uczestników, sesje plakatowe, a także wykłady na żywo zaproszonych prelegentów oraz warsztaty online z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko. Udział w konferencji jest bezpłatny. W tym roku część wydarzeń odbędzie się w języku angielskim, istnieje też możliwość wygłoszenia prezentacji w języku angielskim.