W dniach 18–20 września na Wydziale Fizyki UW odbędzie się Sympozjum Młodych Naukowców 2023. To ogólnopolska konferencja skierowana do studentów i doktorantów kształcących się w zakresie nauk ścisłych.

Sympozjum umożliwia zaprezentowanie wyników badań naukowych uczestników, zapoznanie się z projektami realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów. W ramach konferencji organizowane są panele wystąpień ustnych, sesje plakatowe, a także wykłady zaproszonych prelegentów oraz warsztaty z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Istnieje możliwość prezentowania w języku angielskim.

Rejestracja uczestników zakończyła się 31 sierpnia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Sympozjum Młodych Naukowców 2023 oraz w wydarzeniu na Facebooku.