Od 20 do 22 września na Wydziale Fizyki odbędzie się Sympozjum Młodych Naukowców. To ogólnopolska konferencja skierowana do studentów i doktorantów nauk ścisłych. Umożliwia ona zaprezentowanie wyników swoich badań, zapoznanie się z projektami realizowanymi w innych jednostkach oraz nawiązanie kontaktów z uczestnikami z całej Polski. W ramach konferencji organizowane są panele, sesje plakatowe, a także wykłady zaproszonych prelegentów czy warsztaty z zakresu umiejętności miękkich. Sympozjum jest organizowane przez Wydział Fizyki UW.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Istnieje możliwość prezentowania w języku angielskim. Chęć uczestnictwa czynnego należy zgłosić do 31 lipca poprzez formularz internetowy >> Uczestnictwo bierne można zarejestrować do 31 sierpnia poprzez formularz >>

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Wydziału Fizyki.