ISS organizuje spotkanie z prof. Michaelem Kennedym (Brown University) i dyskusję o jego nowej książce pt. „Globalizing Knowledge: Intellectuals, Universities and Publics in Transformation”.

O książce rozmawiać będą: dr hab. Marta Bucholc (Instytut Socjologii UW), Edwin Bendyk („Polityka” & DELab/ISS UW), Michał Sutowski (Krytyka Polityczna). Gościa i książkę przedstawi dr hab. Tomasz Zarycki (ISS UW), dyskusję poprowadzi dr Adam Leszczyński („Gazeta Wyborcza” & ISP PAN). Książkę w miękkiej okładce można będzie nabyć przed spotkaniem i po jego zakończeniu.

Dyskusja (w języku angielskim) odbędzie się 24 marca o godz. 17.30. w Sali Brudzińskiego na parterze Pałacu Kazimierzowskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.