Interdyscyplinarny Zespół Badań nad Dzieciństwem UW zaprasza na cykl spotkań z dr Chiną Mills – brytyjską badaczką społeczną i aktywistką w obszarze zdrowia psychicznego.

W IEiAK UW odbędą się 2 spotkania:

• 7 czerwca, godz. 11-14, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, ul. Żurawia 4, Warszawa, sala 104, „Dzieci, młodzież i zdrowie psychiczne: obszary badawcze, metodologia, etyka (wprowadzenie)”. Warsztaty prowadzone przez Chinę Mills i Annę Witeska-Młynarczyk. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt mailowy do 31 maja na adres: anna.witeska(at)gmail.com.
  • 8 czerwca, godz. 9.45, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, ul. Żurawia 4, Warszawa, sala 104, wykład „Built for expansion: the psychosocial life of diagnostic algorithms in the quantification and digitalization of mental health”.

www.etnologia.uw.edu.pl

www.facebook.com/events