„O neuroróżnorodności” to drugie spotkanie z cyklu „Pre/teksty. Spotkania biblioterapeutyczne”. Spotkanie będzie miało formę rozmowy wokół książki Doroty Kotas pt. „Cukry” z udziałem autorki i dr. Mateusza Płatosa z Wydziału Psychologii UW.

Wydarzenie rozpocznie się 21 listopada (poniedziałek) o godz. 18.00 w gmachu BUW przy ul. Dobrej 56/66, w sali klubo-kino-teatr na poziomie -1.

„Pre/teksty” to autorski cykl interwencyjnych spotkań-debat na granicy literatury i nauki, podejmujący ważne dla środowiska akademickiego zagadnienia dotyczące zdrowia psychicznego oraz szeroko rozumianego obszaru uzależnień i wykluczenia społecznego, a zarazem wskazujący na możliwe formy pomocy, jakie oferuje wspólnota uniwersytecka.

Więcej informacji znajduje się na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie >>