Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego oraz Katedra Studiów Regionalnych i Globalnych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych organizują spotkanie „Nowy Długi Marsz, Chiny ery Xi Jinpinga” – debatę z prof. Bogdanem Góralczykiem.

Debata będzie skoncentrowana wokół najnowszej książki prof. B. Góralczyka „Nowy Długi Marsz, Chiny ery Xi Jinpinga”. Prezentowana książka stanowi podsumowanie wiedzy autora na temat Chin, a także analizę i ocenę niezwykle dynamicznie zmieniającej się w ostatnich kilku latach rzeczywistości.

Wydarzenie odbędzie się 26 listopada (piątek) w godz. 17.00–19.00 w auli prof. J. Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Centrum Europejskiego UW oraz w wydarzeniu na Facebooku.