15 grudnia (czwartek) o godz. 13.15 Welcome Point UW organizuje spotkanie informacyjne na temat legalizacji pobytu w Polsce studentów i doktorantów zagranicznych.

Spotkanie poprowadzi dr Łukasz Wieczorek, pełnomocnik dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW ds. legalizacji pobytu cudzoziemców.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim w Welcome Point UW na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu i potrwa półtorej godziny.

Program spotkania:

• Legalizacja pobytu w Polsce (wiza, zezwolenie na pobyt czasowy);
  • Procedura ubiegania się o zezwolenie na pobyt;
  • Prawa osób polskiego pochodzenia oraz posiadaczy Karty Polaka;
  • Specjalne rozwiązania dla cudzoziemców związane z wybuchem pandemii koronawirusa.

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz rejestracyjny do 9 grudnia, godz. 10.00.

W przypadku pytań można kontaktować się z organizatorami pod adresem: welcome.event@uw.edu.pl.

Szczegółowe informacje >>