Gutek Film i Uniwersytet Warszawski organizują kolejne Spotkanie Filozoficzne, na którym zostanie pokazany nagrodzony w Cannes za scenariusz film „Opiekun” Michela Franco, z Timem Rothem w roli głównej. Po seansie dyskusję z widzami poprowadzi dr Marcin Rychter, filozof i tłumacz. Obronił w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego pracę doktorską poświęconą filozoficznym interpretacjom muzyki współczesnej.

Warszawskie spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19 w kinie Muranów. Bilety są do kupienia za 20 zł.

Spotkanie Filozoficzne to cykl comiesięcznych spotkań, z których każde składa się z projekcji filmu z repertuaru Gutek Film oraz rozmowy z publicznością na temat bezpośrednio zainspirowany filmem.

www.facebook.com