„Monarchia Hiszpańska i Monarchia Polsko-Litewska na przestrzeni wieków” to tytuł czwartej międzynarodowej konferencji naukowej z cyklu Spotkania Polsko-Hiszpańskie.

Wydarzenie odbędzie się 15 października. Tym razem będzie ono poświęcone monarchii hiszpańskiej i polsko-litewskiej Rzeczypospolitej.

Spotkanie organizowane jest przez Wydział „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ambasadę Hiszpanii w Polsce. W otwarciu uczestniczyć będą honorowi patroni cyklu Spotkań Polsko-Hiszpańskich: prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW oraz Francisco Javier Sanabria Valderrama, Ambasador Hiszpanii w Polsce.

Konferencja odbywać się będzie w języku polskim i hiszpańskim (tłumaczenie symultaniczne).

W konferencji można wziąć udział stacjonarnie w sali 1007 budynku Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 55 lub przez Internet:

Passcode: 2021

Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie Wydziału „Artes Liberales”.