Gutek Film i Uniwersytet Warszawski zapraszają na kolejne Spotkanie Filozoficzne, w ramach którego zostanie przedpremierowo wyświetlony najnowszy film Cristiego Puiu pt. „Sieranevada”. To przenikliwa wiwisekcja relacji między bliskimi oraz refleksja nad codziennymi kłamstwami i niedopowiedzeniami, tworzącymi fundament każdej rodziny.

Po seansie dyskusję z widzami poprowadzi dr Marcin Rychter, filozof i tłumacz. W roku 2016 obronił w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego pracę doktorską poświęconą filozoficznym interpretacjom muzyki współczesnej.

Pokaz i dyskusja odbędą się 17 maja o godz. 18.30 w kinie Muranów. Bilety w cenie 22 zł można kupić pod tym linkiem.

Spotkania Filozoficzne to cykl comiesięcznych spotkań, z których każde składa się z projekcji filmu z repertuaru Gutek Film oraz rozmowy z publicznością na temat bezpośrednio zainspirowany filmem.

facebook.com/Filozofia_Warszawa