“Nauka – dydaktyka – administracja: współpraca i komunikacja między różnymi grupami pracowników akademickich” to tytuł seminarium organizowanego przez Stowarzyszenie Forum Dziekanatów. Na spotkaniu stworzona zostanie mapa wyzwań/potencjalnych trudności komunikacyjnych/interpersonalnych w pracy (administracji) na uczelni. W późniejszym terminie odbędą się kameralne spotkania grup, podczas których zaproponowane zostaną rozwiązania wyzwań.

Spotkanie poprowadzi rzeczniczka akademicka UW, dr Anna Cybulko. Słowo wstępne wygłoszą dr hab Katarzyna Górak-Sosnowska (SGH) i Maria Cywińska (Wydział Psychologii UW).

Seminarium jest organizowane w ramach dialogu między nauczycielami akademickimi a pracownikami administracji, którzy na codzień współpracują na rzecz Stowarzyszenia Forum Dziekanatów.

Wydarzenie odbędzie się 17 maja w godz. od 15.00 do 17.00.

Szczegółowe informacji i link do rejestracji dostępne są na stronie www.forum-dziekanatow.pl.