29 lutego (czwartek) odbędzie się organizowane przez Wydział Psychologii UW spotkanie z serii Seminariów Klinicznych.

Wystąpienie na temat „Seamless: The psychobiological superpowers of parenting in research and clinical settings” („Szwów nie widać. Psychobiologiczne supermoce rodzicielskie w badaniach i warunkach klinicznych”) poprowadzi prof. Livio Provenzi z z Katedry Nauk o Mózgu i Zachowaniu Uniwersytetu w Pawii (University of Pavia), dyrektor Developmental Psychobiology Lab (dpd lab) przy Istituto Neurologico Nazionale a Carattere Scientifico (IRCCS) Fondazione Mondino.

Naukowiec prowadzi badania nad procesami intersubiektywnymi  w interakcjach rodzice–niemowlę, zajmuje się zarówno rozwojem typowym, jak i atypowym, integruje metody badawcze stosowane w  psychologii niemowląt z analizą biomarkerów epigenetycznych, neurofizjologicznych i neuroendokrynnych.

Spotkanie online rozpocznie się o godz. 11.30.

Link do spotkania online >>

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Wydziału Psychologii UW >>