Tworzenie innowacji w Polsce i Europie będzie tematem pierwszego spotkania z cyklu Global Innovation Seminars. Poprowadzi je dr Daria Tataj.

Zaproszeni goście:
– dr Bertrard Collomb – członek zarządu LafargeHocim. Były prezes Lafarge – największej firmy produkującej materiały budowlane. Wpływowy przemysłowiec, uważany za jednego z najbardziej zasłużonych prezesów firm na świecie. Jego wyjątkowy sposób zarządzania firmą został opisany przez Harvard Business School case study jako element „Lafarge Way”.
– Trevor Hardy – CEO of The Future Laboratory z siedzibą główną w Londynie. The Future Laboratory jest najnowocześniejszą foresightową firmą doradczą, która pomaga liderom biznesu przewidywać i właściwie reagować na pojawiające się trendy w komunikacji, jedzeniu, codziennym życiu i rozrywce.
– Jan Truszczyński – były dyrektor generalny w Dyrekcji Generalnej ds. Edukacji i Kultury Komisji Europejskiej. Negocjator wejścia Polski do Unii Europejskiej. Doradca w firmie Tataj Innovation Sp. z o.o.
– prof. Alojzy Z. Nowak – prorektor ds. badań naukowych i współpracy, Uniwersytet Warszawski, członek rady nadzorczej PKP BP, PTE WARTA, doradca premiera.

Organizatorami dyskusji są DELab UW, Tataj Innovation i Google.

Spotkanie odbędzie się 8 października w godz. 15:30 -17:00 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 (3 piętro, sala 316).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja na stronie https://goo.gl/P9dkaN.