„Ścieżki Kariery – Inspiracje” to spotkanie organizowane przez Biuro Karier Wydziału Biologii. O swoich doświadczeniach zawodowych opowiedzą absolwenci wydziału: Mikołaj Golachowski polarnik, przewodnik i wykładowca biologii ssaków morskich; Małgorzata Głowacka, która zajmuje się badaniami klinicznymi; Piotr Kossobudzki, dziennikarz naukowy, doradca muzeów i centrów nauki; Małgorzata Kownacka, dziennikarka radiowa, popularyzatorka wiedzy o zdrowiu; Katarzyna Koziak, kierująca grupą badawczą w Zakładzie Immunologii, Biochemii i Żywienia WUM; Marzenna Nowakowska, dziennikarka naukowa, rzeczniczka prasowa Fundacji WWF Polska; Michał Szymanik, kierownik Działu Badawczego w firmie ADAMED; Monika Pasikowska-Piwko, pracownik Działu R&D w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris.

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Biologii (ul. Ilii Miecznikowa 1) w  auli 9 B. Początek o godz. 17.00.

Więcej informacji znajduje się na FB Biura Karier WB