Uniwersytet Warszawski Rekrutacja na kursy Uniwersytetu Otwartego UW

9 marca 2022
Rekrutacja na kursy Uniwersytetu Otwartego UW

9 marca została uruchomiona rekrutacja na kursy realizowane w III trymestrze roku akademickiego 2021/2022. W ofercie są 223 kursy, w tym 186 online, 35 stacjonarnych i dwa hybrydowe.

Wśród nowości znajdują się m.in. takie kursy, jak:

• Okiełznaj stres i wykorzystaj kryzys do rozwoju – kurs online;
  • Czy prawo pracy odpowiada potrzebom współczesności? Możliwości i problemy związane z zatrudnianiem pracowników – kurs online;
  • Czasy gramatyczne w języku angielskim dla początkujących (A1/A2) – kurs online;
  • „Testament mój” – czyli jak podzielić majątek tak, aby spadkobiercy nas wspominali – kurs stacjonarny;
  • Kobieta w judaizmie – kurs online;
  • Jak zostać moderatorem procesu design thinking? – kurs online.

Po raz kolejny organizowany jest też specjalny cykl wykładów pt. „Ucz się od najlepszych!” – w tym trymestrze przygotowane zostały następujące propozycje:

• Kultury świata – różne oblicza męskości – kurs online;
  • Odkrywanie Warszawy – dla dużych i małych – kurs hybrydowy.

Aktualne informacje są na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych Uniwersytetu Otwartego UW (Facebook, LinkedIn, Instagram).

Pytania związane z zapisami na kursy można zgłaszać do Biura UOUW: biuro(at)uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 24 040.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie UOUW >>

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn