Kolejne seminarium polsko-niemieckie będzie poświęcone tematowi: „Polak potrafi! – Polskie start-upy w Niemczech”.Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak nawiązać kontakty, założyć oraz prowadzić firmę w niemieckich warunkach. Gośćmi spotkania będą Sebastian Wiesiołek z firmy Justa Consulting, która organizuje konkurs „Biznes w Niemczech” oraz doradza polskim przedsiębiorcom na niemieckim rynku oraz Krzysztof Tabiszewski z Carbonshop, firmy Laureata II edycji konkursu, Biznes w Niemczech.

Seminaria to jeden z przedmiotów ogólnouniwersyteckich na Uniwersytecie Warszawskim. Wstęp jest wolny.

Spotkanie odbędzie się 7 kwietnia o godz. 17 w siedzibie Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, Al. Ujazdowskie 37/5.