„Uniwersytet Otwarty dla Wszystkich: Piknik Naukowo-Artystyczny” ma na celu promocję edukacji wśród dorosłych oraz rozwijania kompetencji i umiejętności przez całe życie.

Podczas pikniku będzie można m.in. dowiedzieć się jak rysować rośliny, posłuchać prelekcji na temat protokołu dyplomatycznego czy obejrzeć występ Chóru uniwersyteckiego i chóru Grochów. W planach jest również wykład o winie, atrakcje dla dzieci i warsztaty ze śpiewu oraz tańca.

Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz Wydziałem Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Piknik odbędzie się 14 września w godz. 12.00-20.00 w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. Dobrej 68/70).

Szczegółowe informacje >>