III międzynarodowa konferencja naukowa organizowana przez DELab UW – „Ongoing Digitalisation of Economies and Societies” będzie poświęcona zagadnieniom związanym z cyfryzacją gospodarki i społeczeństwa, będą to m.in.:

• zmiany na rynku pracy wywołane przez automatyzację,
  • geo-blokowanie, prywatność w Internecie i inne wyzwania regulacyjne,
  • transfer wiedzy w środowisku cyfrowym,
  • sharing Economy,
  • platformy cyfrowe jako instytucje gospodarcze,
  • blockchain i kryptowaluty.

Najnowsze wyniki badań przedstawią naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego, Instytutu Bruegela, Humboldt Institute for Internet and Society, Uniwersytetu SWPS, Akademii Leona Koźmińskiego, Vienna University of Technology, Uniwersytetu w Groningen, Instytutu Podstaw Informatyki PAN i wielu innych.

Konferencja odbędzie się 29 września w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Strona konferencji: www.digital-conference-2017.com.

Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji: delabuw-conference.evenea.pl.

Pełny program konferencji dostępny pod adresem: www.digital-conference-2017.com/programme.