25 listopada odbędzie się uroczystość obchodów 70-lecia Wydziału Geologii UW i 200-lecia geologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00. Wezmą w nim udział m.in.: prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW, prof. Ewa Krogulec, prorektor UW ds. rozwoju, oraz prof. Ewa Falkowska, dziekan Wydziału Geologii.

W trakcie uroczystości odbędzie się sesja tematyczna „Geologia na UW – wiedza, doświadczenie, nowoczesność” z udziałem prelegentów, absolwentów Wydziału Geologii.

Wydarzenie odbędzie się w gmachu Wydziału Geologii przy ul. Żwirki i Wigury 93 w Warszawie.

Uroczystość będzie transmitowana online na kanale Wydziału Geologii na YouTube oraz na Facebooku.

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajduje się na stronie Wydziału Geologii >>