Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, jakie są możliwości finansowania projektów w ramach ostatnich konkursów Space programu Horyzont 2020, a eksperci Komisji Europejskiej (EC), Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych (REA) oraz Europejskiej Agencji ds. Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GSA) i Agencji Wykonawczej ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME) zaprezentują dokładne założenia najbliższych konkursów.

Dzień informacyjny będzie okazją do zapoznania się z nowym programem ramowym UW „Horyzont Europa” oraz innymi programami kosmicznymi UE realizowanymi w tej i przyszłej perspektywie finansowej. Podczas wydarzenia odbędą się również spotkania brokerskie.

Organizatorem dnia informacyjnego jest Uniwersytet Warszawski, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej, COSMOS2020plus (Sieć Punktów Kontaktowych SPACE) przy wsparciu Komisji Europejskiej.

Wydarzenie odbędzie się od 13 do 14 listopada w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej. Obowiązuje rejestracja >>