Koło Naukowe Fizyki Medycznej Wydziału Fizyki UW organizuje I Międzynarodową Konferencję „Medycyna i diagnostyka od kuchni – nie tylko lekarz dba o Twoje zdrowie” (MiDoK).

Fizyka medyczna jest dziedziną interdyscyplinarną, łączącą takie dziedziny, jak fizyka i medycyna, ale również elementy chemii, informatyki oraz biologii. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21–23 kwietnia na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Współorganizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Studentów Fizyki, edukacyjna organizacja pozarządowa zrzeszająca studentów i doktorantów fizyki oraz kierunków pokrewnych.

Uczestnicy konferencji mają do wyboru dwie formy udziału: czynną – wygłoszenie krótkiej prezentacji bądź zaprezentowanie własnego plakatu, lub bierną – jako słuchacz. Zgłoszenia zarówno czynnych, jak i biernych uczestników przyjmowane są do 5 kwietnia. Opłata konferencyjna dla wszystkich uczestników MiDoK wynosi 70 złotych.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku >>