To pierwszy hackathon medyczny organizowany przez Inkubator UW. Studenci dwóch uczelni Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w ciągu 48 godzin będą pracować nad stworzeniem aplikacji mobilnych, rozwiązań informatycznych oraz serwisów internetowych, które będą wspierać pacjentów kardiologicznych oraz onkologicznych na etapie diagnozy, leczenia i rekonwalescencji.

Zgłoszeń można dokonywać grupowo lub indywidualnie. Osoby zgłaszające się indywidualnie będą przydzielane do drużyn przez organizatora. Formularz zapisów jest dostępny na stronie turnieju do 12 maja.

Wydarzenie odbędzie się od 19 do 20 maja w godz. od 8.00 do 20.00 w Makerspace@UW na Wydziale Fizyki (ul. Pasteura 5, p. B1.44-46).

Udział w turnieju jest bezpłatny.