To tytuł organizowanego przez Wydział Zarządzania UW panelu eksperckiego adresowanego do wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami, konsultingiem, marketingiem internetowym, e-biznesem i event marketingiem.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jak rozpocząć promocję w internecie, zakładając własną firmę.

Uczestnicy otrzymają szansę skierowania swoich pytań do ekspertów od lat pracujących w branży marketingu internetowego. W tej roli wystąpią: Łukasz Lothammer, absolwent WZ UW, ekspert SEM, Adrian Martinez, CMO oraz współzałożyciel firmy konsultingowo-szkoleniowej HR Embassy, Jacek Wąsowski, absolwent WZ UW z ośmioletnim doświadczeniem na rynku reklamy internetowej, a także dr Monika Skorek i dr Agnieszka Wilczak z Katedry Marketingu WZ UW.

Wydarzenie rozpocznie się 5 grudnia o godz. 14.00 w siedzibie Wydziału Zarządzania UW (ul. Szturmowa 1/3, sala B 104). Zapisy odbywają się poprzez wysłanie e-mail na adres: centrumwz@uw.edu.pl.

Szczegółowe informacje>>