„Spójrz w oczy przybysza – tam znajdziesz prawdę” mówią bohaterowie „Listu z daleka”. A my? Co możemy dostrzec w oczach gości? Czy powinniśmy się ich bać? Czy w ogóle możliwe jest, że doczekamy się ich przybycia? W świecie, w którym wszystko zaczyna się psuć, to, na co czekamy, może być bliżej niż nam się wydaje.

Dramat psychologiczny Teatru Hybrydy UW „List z daleka” zdobył nagrodę publiczności na IV Festiwalu Teatrów Studenckich Start w Warszawie w 2016 r.

Scenariusz i reżyseria: Paweł Leszkowicz.
Muzyka: Mateusz Wróbel, Krystian Czaja, Dominika Świątek.
Obsada: Kinga Błażejewicz, Agnieszka Śnieżko, Grzegorz Gawlista, Tomas Senda, Krystian Czaja, Gabriela Klimczak, Nina Putyńska, Bogumiła Radziszewska.

Spektakl odbędzie się 21 października o godz. 18 w Domu Kultury Włochy przy ul. Chrobrego 27 i potrwa ok. 110 minut. Wstęp wolny.