Welcome Point UW organizuje 3-miesięczny kurs języka polskiego dla zagranicznych pracowników UW zatrudnionych na umowę o pracę lub mianowanie.

Zajęcia odbędą się od 17 kwietnia do 16 czerwca. Kurs będzie się koncentrował wokół zagadnień związanych z podstawowymi umiejętnościami komunikacyjnymi pozwalającymi na swobodne porozumiewanie się w języku polskim podczas pracy i nauki. Zajęcia poprowadzą nauczyciele z Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców „Polonicum”.

Rejestracja trwa do 10 kwietnia.

Szkolenie jest realizowane w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB), Działanie II.2.3. „Wsparcie procesu relokacji pracowników z zagranicy poprzez wprowadzenie rozwiązań ułatwiających wdrożenie nowego pracownika z zagranicy do pracy na UW  i przygotowanie do pobytu w Polsce.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Welcome Point UW >>