Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego i UWRC sp. z o.o. realizując projekt „Inkubator Innowacyjności+” współfinansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z programu „Inkubator Innowacyjności+” w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój ogłasza konkurs na grant na prace przedwdrożeniowe i konkurs na najlepszy pomysł na spin-off.

Konkurs ma na celu wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych w Uniwersytecie, a w szczególności w zakresie ich komercjalizacji. Realizacja przedsięwzięcia powinna przyczynić się do promocji osiągnięć naukowych, zwiększenia ich wpływu na rozwój innowacyjności oraz wzmocnienia współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem gospodarczym.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 21 listopada o godz. 12.30 w UOTT – obowiązuje rejestracja uczestników na spotkanie informacyjne.

Regulamin i kwoty planowane do zainwestowania na stronie: www.uott.uw.edu.pl.