Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wspólnie z Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych i izbą rozliczeniową KDPW_CCP organizują V edycję „Kongresu rynku kapitałowego. Doroczne spotkanie praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym”.

Ideą kongresu jest upowszechnianie wśród kadry naukowej i środowiska akademickiego specjalistycznej wiedzy o polskim rynku kapitałowym, perspektywach jego rozwoju, kluczowych projektach służących rozwojowi rynku. Kongres umożliwia uczestnikom konfrontację wiedzy teoretycznej z praktyką obowiązującą na rynku kapitałowym. Udział w kongresie jest bezpłatny.

Kongres odbędzie się 30 listopada w audytorium dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

www.kongres-rk.pl