W Instytucie Socjologii UW 9 i 10 października odbędzie się konferencja podsumowująca międzynarodowy projekt badawczy “Public Goods through Private Eyes: Exploring Citizens’ Attitudes to Public Goods and the State in Central Eastern Europe”.

Podczas konferencji zostaną przedstawione wstępne wyniki projektu, będzie to również okazja do dyskusji na tematy dotyczące indywidualnych, społecznych i instytucjonalnych uwarunkowań postaw wobec dóbr publicznych w krajach postkomunistycznych.

W konferencji wezmą udział naukowcy, którzy weszli w skład Rady Doradczą Projektu PGPE: prof. Michael Wenzel (Flinders University), prof. Erich Kirchler i dr Stephan Muehlbacher (University of Vienna), prof. Klarita Gërxhani (University of Amsterdam), prof. Rene Bekkers (VU University Amsterdam), prof. Pamela Paxton (University of Texas at Austin).

Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej, sale 315 i 316.

Rejestracja uczestników

Informacje o projekcie