„Przyszłość demokracji. Encyklika Centesimus annus po 25 latach” to tytuł konferencji współorganizowanej przez Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W spotkaniu wezmą udział naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytetu w Bonn, Collegium Civitas, Instytutu Tertio Millennio, Szkoły Głównej Handlowej oraz Komitetu Dialogu Społecznego KIG.

Badacze będą rozmawiać, m.in. o demokracji i religii, demokratycznym państwie prawa oraz o demokracji i gospodarce.

Wydarzenie organizowane jest w ramach 200-lecia UW. Do 17 listopada należy potwierdzić obecność na adres: b.walczak(at)uw.edu.pl

Konferencja odbędzie się 24 listopada o godz. 10.00 w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich (Krakowskie Przedmieście 32).

Wstęp wolny.