Od 22 do 23 listopada odbędzie się VIII edycja konferencji „Leaders in University Management LUMEN 2022”.

Tematyka konferencji obejmuje zarządzanie uniwersytetem cyfrowym, ewaluację uczelni, umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego oraz nowoczesne technologie wspierające realizację misji uczelni.

Istotnym elementem tegorocznej konferencji będzie wręczenie nagród dla przedstawicieli polskich szkół wyższych sklasyfikowanych w prestiżowym rankingu szkół wyższych na świecie – THE World University Rankings 2023. Gali wręczenia nagród towarzyszyć będzie omówienie wyników polskich uczelni przez ekspertów THE.

LUMEN 2022 odbędzie się online. Aby wziąć udział w konferencji, należy się zarejestrować za pośrednictwem strony wydarzenia – lumen.edu.pl. Organizatorami konferencji są PCG Academia, Times Higher Education oraz Fundacja Rektorów Polskich.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia – lumen.edu.pl >>