Na Wydziale Fizyki UW odbędzie się konferencja dotycząca infrastruktury badawczej zlokalizowanej na tym wydziale. Będzie to okazja do poznania najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych na wydziale oraz do wymiany doświadczeń i poglądów z ekspertami w zakresie fizyki.

Na konferencji wystąpią m.in. technicy i operatorzy zatrudnieni w ramach Działania I.4.2 IDUB „Fundusz odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej” oraz zaprezentowana zostanie infrastruktura badawcza zakupiona w ramach tego działania. Ponadto wyniki swojej pracy w ramach Działania I.4.1. „Wzmocnienie potencjału Core Facility na Kampusie Ochota – zakup lub wytworzenie infrastruktury badawczej” przedstawi prodziekan Wydziału Fizyki UW ds. finansowych prof. Adam Babiński.

Konferencja odbędzie się 27 lutego (poniedziałek) w godzinach 9.00–15.00 w auli 0.06 Wydziału Fizyki UW (ul. Pasteura 5).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Instytutu Studiów Zaawansowanych UW >>